LIMITATIONS ONLY EXISTS IF YOU LET THEM! EXTREM.MK EVERY NEW DAY IS ANOTHER CHANCE TO CHANGE YOUR LIFE! EXTREM.MK WHEN YOU FEEL LIKE QUITTING THINK ABOUT WHY YOU STARTED! EXTREM.MK IN ORDER TO SUCCEED WE MUST FIRST BELIEVE THAT WE CAN! EXTREM.MK EXTREM.MK OUTDOOR SPORTS EXTREM.MK EXTREM.MK OUTDOOR SPORTS EXTREM.MK EXTREM.MK EQUIPMENTS FOR OUTDOOR SPORTS EXTREM.MK
d1

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

Со секоја порачка над 2000ден. добивате бесплатна достава до Вашата адреса!

 

p1

БЕЗБЕДНО ПЛАЌАЊЕ

100% сигурно и безбедно купување од нашата веб продавница. Започнете го Вашето пазарење сега!

d3

БРЗА ИСПОРАКА

Достава во рок од 1 - 3 работни денови. Можност за плаќање во готово и со платежна картичка

24

КОНТАКТИРАЈТЕ НÉ

Испратете ни ја вашата порака преку е-маил:  contact@extrem.mk
или јавете се на +389 43 234571

Јакни (23)

Елеци (9)

Пододела (8)

Панталони (12)

Наочари (5)

Блузони (14)

Обувки (43)

КУПЕТЕ ЈА ВАШАТА

СПОРТСКА ОПРЕМА
СВЕТСКИ БРЕНД СО
ВРВЕН КВАЛИТЕТ!

  • 100% премиум материјали
  • Водоотпорен полиестер
  • Затворање со патент
  • Достапни сите големини
  • Голем избор во различни бои
  • Облека и додатоци за спорт и спортски активности

ЗИМА/2021

НОВИ ПРОИЗВОДИ

Погледнете ја најновата колекција

ACTIVE – Маица Спорт

750.00 ден
Додади во кошничка

ACTIVE long –  Блуза Спорт

950.00 ден
Додади во кошничка

AKRON – Машки Софтшел Панталони

2,700.00 ден
Додади во кошничка

Altitudi – Машка Софтшел Јакна

1,400.00 ден

Atacama – Сандали Трекинг

2,580.00 ден
Додади во кошничка

Bagpack – Ранец 20 лит

1,640.00 ден
Додади во кошничка

BARBADOS – Летна Патика

2,200.00 ден
Додади во кошничка

BARBADOS – Летна Патика

2,200.00 ден
Додади во кошничка

КОНТАКТ

до EXTREM.MK

Го очекуваме Вашиот повик или порака за сите детали поврзани со нашата веб-продавница

ЛОКАЦИЈА:

Раштански пат ББ 

Велес, 1400, Северна Македонија

РАБОТНО ВРЕМЕ:

Понеделник - Петок

09:00-15:30

КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:

+389 43 234571

ИСПРАТИ Е-МАИЛ

contact@extrem.mk
 

Посети ги нашите социјални мрежи

Биди дел од нашиот Newsletter!